TERMÍN   NÁZEV AKCE   ROZHODČÍ   POŘADATEL   VÝSLEDKY

24.7.2021

25.7.2021

 

KV  VALTICE

SV  VALTICE

 

Lisa Thielfoldt Nielsen (DK)

Birgitte Schjøth (DK)

 

Bobtail club

PROPOZICE ZDE

PŘIHLÁŠKA ZDE

 

  KV ZDE

 

SV ZDE

1.10.2021   SV BRNO   ing.Leoš Jančík (CZ)  

při Světové výstavě psů BRNO

PROPOZICE ZDE

přihláška zde/entry form

 

                 

 

 
VALTICE 2021
 
 

Vážení vystavovatelé,členové klubu a příznivci plemene,

jménem výboru Bobtail clubu bych vám ráda poděkovala za účast a krásně prožitý víkend. Moje poděkování patří predevším rozhodčím Lise Thielfoldt Nielsen a Birgitte Schjøt, všem sponzorům, a to hlavně Super Zoo a Firstanimal, kteří zajistili velmi hodnotné ceny nejen pro vítěze, ale i pro všechny vystavovatele na obě výstavy. Děkuji všem pomocníkům , správě valtického zámku a rovněž vedení hotelu Anton Florian za krásně uspořádaný sobotní společenský večer. Jsem moc ráda, že v této nepříznivé době, bylo možné náš tradiční víkend uskutečnit, setkat se s přáteli a užit si krásné chvíle se svými čtyřnohými kamarády.

Všem vitězům moc blahopřeji a těším se brzy opět na shledanou. Petra Márová, předsedkyně BC

Dear exhibitors, club members and fans of the breed,

On behalf of the Bobtail Club Committee, I would like to thank you for your participation and a wonderful weekend. My thanks go especially to the judges Lisa Thielfoldt Nielsen and Birgitte Schjøt, to all sponsors, especially Super Zoo and Firstanimal, who secured very valuable prizes not only for the winners, but also for all exhibitors for both shows. Thank you to all the helpers, the administration of the Chateau Valtice and also the management of the Anton Florian hotel for the beautifully organized Saturday social evening. I am very glad that in this unfavorable time, it was possible to hold our traditional weekend, meet friends and enjoy beautiful moments with our four-legged friends.

Congratulations to all the winners and I look forward to seeing you again soon. Petra Márová, President of BC

Automatický překladač

Důležitá upozornění

Upozornění pro zájemce o štěňata bobtailu‼️ Při výběru se ujistěte, že štěnata jsou z chovatelské stanice FCI. Existuje stále více organizací, které vydávají své "průkazy původu". Tyto PP však nejsou FCI a štěně z takového chovu je pro nás stejné jako bezpapírové. Příkladem jsou organizace UCI nebo INTERNATIONALER RASSEHUNDE VERBAND E.V. 
Národní a Mezinárodní VÝSTAVY PSŮ NA ROK 2021 ZDE 

 Zápisní řád Českomoravské kynologické unie - Novela zápisního řádu schválena P ČMKU 18.3.2021 s platností od 1.4.2021 – usn. 79/03/21

Omlouvám se za případné prodlevy umísťování příspěvků na náš web - problém s int.spojením. Děkuji za pochopení K.M.

Klubová inzerce

ŠTĚŇATAOSTATNÍBOBTAIL V NOUZI